Hakkımızda

1975 yılında İzmir’de kurulan firmamız, Türkiye geneline ve Dünya’nın birçok ülkesine hizmet vermekte. Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile Soğutma & Isıtma Sistemlerinde sektöre farklı  alternatifler sunduk. Uzun bir Ar-ge çalışması sonucunda ortaya çıkan ürünlerimiz ile Türk Patent Enstitüsü tarafından Faydalı Model belgesi aldık. Her yıl ürün grubuna yeni ürünler ekleyerek ürün gamımızı, üretim parkurumuzu ve eş zamanlı olarak satış ve ihracat pazarlarımızı büyütüyoruz.

Satış sonrası hizmet gerektiren ürün satarken; partnerlerimizin yaşayabilecekleri problemleri öngörüp; ürünlerimizde oluşabilecek kullanıcı hatalarını teknolojimiz ile minimuma indirip; ürünlerimizin yerinde onarımına imkan sunan parça değişim eğitimlerini de partnerlerimizle paylaşıyoruz. Üretmenin, satış ve dağıtımın önemini biliyor; asıl görevimizin satış sonrasında başladığının farkındalığı ile yolumuza devam ediyoruz.

KALİTE

İşimizi seviyoruz, 1975 ten beri üretiyoruz  kullanıcılarımızı düşünüyoruz, en iyi kaliteye ulaşmalarını sağlamaya çalışıyoruz.  Bu nedenle uluslararası tüm gereklilikleri yerine getirerek kaliteyi, güvenliği, etkinliği sağlıyoruz.

Dünya üzerindeki marka gücümüzü ve ağırlığımızı arttırmaya devam ediyor, yüksek kalite standartlarımız sayesinde müşterilerimizin bize ve ürünlerimize güvenmesini sağlıyoruz.

Üretmenin, satış ve dağıtımın önemini biliyor; asıl görevimizin satış sonrasında başladığının farkındalığı ile yolumuza devam ediyoruz

Satış sonrası hizmet gerektiren ürün satarken; partnerlerimizin yaşayabilecekleri problemleri öngörüp; ürünlerimizde oluşabilecek kullanıcı hatalarını teknolojimiz ile minimuma indirip; ürünlerimizin yerinde onarımına imkan sunan kolay bulunabilir parça kullanmaya özen gösteriyor, değişim eğitimlerini de partnerlerimizle paylaşıyoruz.